Aktuality

aktualizace 02.07.2024

   

webové stránky AŠSK Hodonín

Zdravím všechny návštěvníky našich webových stránek.

Tyto stránky spravuji už 24 let.

Od 1. července 2023 jsem v důchodu a uvítal bych,

kdyby mne někdo ve správě stránek vystřídal.

Zdeněk Šebesta

 

Prosba na pořadatele soutěží

Pokud pořádáte soutěž AŠSK, měli byste na web poslat propozice.

Pokud použijete poslední vzor (modrá titulní stránka), bude mít soubor přes 3 MB.

Moc prosím, uložte soubor jako PDF a pak se vejde do 500 kB.

 

Účast našich zástupců v republikových finále 2023/24

výsledky

25.3.2024 - florbal - ČEPS Cup - Praha

D-2

5. místo:

ZŠ Žarošice

Blahopřejeme a děkujeme za úspěšnou reprezentaci našeho okresu.

 

Medailová účast našich zástupců v krajských finále 2023/24

výsledky

28.5.2024 - basketbal - Brno

D-4

2. místo:

ZŠ Dubňany

 

22.5.2024 - basketbal - Kyjov

výsledky

15.5.2024 - McDonald's Cup - Brno

 

výsledky

13.5.2024 - Olympijský víceboj - Brno

škola

2. místo:

ZŠ Velká nad Veličkou

2009

1. místo:

Nela Režňáková, ZŠ Velká nad V.

2. místo:

Ema Tománková, ZŠ Blatnice

2010

1. místo:

Karolína Zubíková, ZŠ Velká nad V.

2011

3. místo:

Tomáš Valihrach, ZŠ Žarošice

2012

1. místo:

Dominik Hrbek, ZŠ Kuželov

2. místo:

Valentina Lachnitová, ZŠ Velká nad V.

2014

2. místo:

Matěj Ďuračka, ZŠ Velká nad V.

výsledky

26.4.2024 - florbal - Blansko

D-4

2. místo:

ZŠ Ratíškovice

výsledky

12.1.2024 - florbal - ČEPS Cup - Brno

D-2

1. místo:

ZŠ Žarošice

výsledky 1

výsledky 2

15.11.2023 - stolní tenis - Hodonín

výsledky

1.11.2023 - basketbal - Brno

D-5

3. místo:

Gymnázium Kyjov

výsledky

17.10.2023 - přespolní běh - Brno

Blahopřejeme a děkujeme za úspěšnou reprezentaci našeho okresu.

  

Účast našich zástupců v republikových finále 2022/23

výsledky

28.3.2023 - florbal - ČEPS Cup - Praha

D-2

9. místo:

ZŠ Žarošice

Blahopřejeme a děkujeme za úspěšnou reprezentaci našeho okresu.

 

Medailová účast našich zástupců v krajských finále 2022/23

výsledky

11.5.2023 - McDonald's Cup - Brno

M

3. místo:

ZŠ Nenkovice

H-1

3. místo:

ZŠ Blatnice

H-2

1. místo:

ZŠ Dubňany

výsledky

10.5.2023 - basketbal - Brno

výsledky

5.5.2023 - basketbal - Kyjov

výsledky

24.1.2023 - florbal - Blansko

 

16.1.2023 - florbal - ČEPS Cup - Brno

D-2

1. místo:

ZŠ Žarošice

výsledky

9.11.2022 - stolní tenis - Hodonín

výsledky

5.11.2022 - basketbal - Brno

Blahopřejeme a děkujeme za úspěšnou reprezentaci našeho okresu.

    

webové stránky škol

Na stránce kluby jsou u názvu škol,
které mají své webové stránky
nastaveny odkazy.

Pokud máte svůj web a není na něj odkaz,
napište mi jeho adresu.

  

Smlouva se školou

Vzor smlouvy mezi školou a AŠSK

 

 

Hurá, máme nové hřiště

            

Když dva dělají totéž, není to totéž !

 

MENU